מערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם היא בית הספר ללימודי שיווק וניהול נדל”ן בעידן המודרני, פותח לך דלת לעולם מרתק מתקדם וטכנולוגי יותר מכל גורם אחר בשוק הישראלי.
קורסים מקצועיים מתקדמים משולבים בכלים טכנולוגים מתקדמים מאפשרים לך לקבל את המקצועיות הגבוהה ביותר בשוק הנדל”ן הישראלי. סדנאות מקצועיות משלימות לחומר התיאורטי ובחירת מסלולי להתפתחות המקצועית שלכם. אין עוד שום מערכת בישראל שמשתווה ליכולות הידע והמקצועיות נפח המידע והכלים המתקדמים כפי שניתן לקבלם במערכת.

לקבל את הקידמה בדלת הראשית ללמוד את התהליכים כשלרשותך כל הכלים הטכנולוגים שהמערכת מעניקה לך. מערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם זה לא עוד מערכת למידה ופה לא רק מלמדים. במערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם בונים את העתיד על ידע הענקת ידע וכלים מתקדמים מערכות למידה וטכנולוגיית שיווק חדישה. אפשרות ללמידה פרונטלית או ישירה כל העולם אצלך ביד.

אם את/ה רוצה לבנות לעצמך את המקצוע כשהוא יציב מבוסס עם כל הידע והכלים המתקדמים ביותר. מערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם זה המקום בשבילך. אם את/ה רוצה לצמוח לגבהים שלא יכול להגיע אליהם קודם, מערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם זה המקום בשבילך.

הקורס החכם מותאם לטכנולוגיה העכשווית והותאם מודולרית עם הקדמה. ללמוד ישירות מן המחבר על שיטת העבודה. לימודי הנדל”ן הם כמו בסיס כי לדבר נדל”ן זה כמו ללמוד ללכת מחדש.
לימודי הכנה לרישוי מתווכים. לימודי יזמות עסקית ושיווק פרויקטים. לימודי מסחר עסקי ושיווק בנדל”ן. ניהול נדלן מתקדם. שיווק טכנולוגי וקידום ברשתות חברתיות… ועוד ועוד… כי במערכת לימודי נדל”ן יוחנן אס מדברים נדל”ן!
בכל אחד מלימודי הנדל”ן שתבחר בכל אחד מהקורסים או המסלולים שמערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם תציע לך. תקבל את הידע והכלים הטובים ביותר שיש היום לשוק הישראלי להציע. מכללת לימודי נדל”ן דה סיסטם מיטב המוחות היצירתיים בשוק השיווק הישראלי. החל ממנכ”ל המערכת ועד לאחרון המרצים. כי במכללת לימודי נדל”ן דה סיסטם ללמוד ולדבר זה חייב להיות באותה השפה – נדל”ן.

מערכת לימודי נדל”ן דה סיסטם – הדרך לחשוב נדל”ן ולדבר נדל”ן!

את המערכת הקים מר יוחנן אס בוגר ויזם של מערכות הנדל”ן הגדולות והמתפתחות ביותר בתחום בישראל. יחד עם צוות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה במקצועיותם ניסיונם ויכולתם בשוק הנדל”ן הישראלי. יוחנן אס עם ניסיון מוכח של 25 שנים בעיסוק בהקמת ובבניית מערכות בשיווק ולימוד נדל”ן בשוק הישראלי.
יוחנן שימש מתחילת שנת 2000 בישראל כסמנכ”ל רשת רי מקס כמנכ”ל רשת סנצורי 21 ולאחר מכן כמנכל רשת רילטי אקזקיוטיב ולאחרונה מנכל רשת אל הנכס ישראל ובכל אחת מהם נחל הצלחה. במסגרת עבודתו כמפתח מערכות רשתיות מזכות בנדל”ן שימש גם כמפתח ויועץ למשרדי נדל”ן רבים ברחבי המדינה. ליווה הקים ועיצב רבים ממתווכי הנדל”ן שעובדים כיום בתחום . וביניהם סוכנים מובילים ומשרדים מוצלחים מהשורה הראשונה. החל משנת 2014 משמש כיו”ר ארגון מתווכי ישראל. כתב שלושה ספרים ללימודי שיטות עבודה בשיווק נדל”ן הן לתחום המגורים והן לתחום המסחרי. שיטת העבודה שפותחה על ידי יוחנן אס נקראת “טכנולוגיית שיווק נדל”ן החדישה” נחשבת אבן יסוד ללימודי שיווק נדל”ן כמו כן נכתבו שישה סדנאות משלימות לתחום השיווק במקרקעין. במערכות לימוד מקצועית לניהול והקמה של עסק בתחום התיווך במקרקעין והנקראת “שיטת אס בנדל”ן”.

צוות המכללה הינו מקצועי ומהשורה הראשונה והם זמינים ללוות כל אחד ואחד מכם להצלחה.

מטרת בית הספר הינה לקדם ולפתח את הידע הרב שנצבר ולהפכו למערכת לימדה ותמיכה מקצועית רחבה לעוסקים בענף השיווק והתיווך. תוך יצירת דרך חדשה של למידה ישירה וממוקדת, קידמה פורצת דרך בתהליכי עבודה מתקדמים.

מכללת לימודי נדל”ן דה סיסטם הינו מוצר חדש מהפכני מתקדם – זמין בכל מקום ולכול אחד. אם אתה רוצה לפרוץ מסגרות להתקדם הלאה למאה ה-22 – מכללת לימודי נדל”ן דה סיסטם.