אודות TSI Work Place

TSI Work Place הינה רשת שיווק הנדל”ן החברתית וזירת עסקים של עולם הנדל”ן החל מתיווך שיווק וייזום המורכבת מסל שירותים מלא ומקיף המכיל בתוכו את כל הכלים הטכנולוגיים מערכות הניהול וכלי העבודה הווירטואליים המקצועיים הטובים ביותר שניתן לקבל. TSI מעניקה סביבת עבודה הטובה ביותר שיכול עוסק בעולם התיווך והשיווק נדל”ן לקבל. Work Place מתחם עבודה נוח וזמין ומקצועי המעניק לחבר הרשת סביבת עבודה מקצועית.חדרי ישיבות ומערכת תמיכה ולמידה וירטואלית 24/7 ומערכת פיזית על ידי מערך סניפים וכיתות זמינים להדרכה וליווי מקצועי.עם TSI עולם התיווך והשיווק יוכל להגיע לשיאים כלכליים שלא הגיע אליהם קודם. TSI היא הפתרון המלא לעוסקים בתיווך ושיווק נדל”ן לצרכן הסופי ואף ליזם לקבלן למשווק ולמתווך. זוהי זירת הפעילות הראשונה מסוגה בה גם שמאי, עו”ד ואדריכל יוכלו לשלב שימוש במידע ליצירת שת”פ עסקי להעצמה והגדלת המחזור העסקי של כל אחד מהמשתמשים במערכת TSI.מערכת TSI אספה את כל המידע הקיים בענף וגובשה דרך חדשה אל היעד. פותחה טכנולוגיה חדישה בדמות מערכת ניהול מקיפה (ERP) אתר חכם ופורץ דרך בתחומו נגיש המעניק גישה פנורמית לכלל הדרישות של העוסק בענף. TSI מעניקה מערכות למידה ותמיכה וירטואליים שפותחו במטרה לחזק את מעגלי השיווק והעוצמה הכלכלית של כל אחד מחברי TSI. מערכת TSI משלבת בתוכה מספר זרועות חכמות המעניקות לחבר ברשת עוצמה שיווקית וניהולית שלא קיימת היום אצל אף אחד. שילוב של מערכת שיתוף נכסים MLS המובילה בעולם. מערכת דיוור ושיווק ישיר כולל קמפיינים ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות, חיבור למערך למידה ותמיכה 24/7 ומעל כל סביבת עבודה הנתמכת בסביבה פיזית על ידי מבחר סניפים של הרשת TSI Work Place הפזורים ברחבי המדינה. ומעל לכל מערכת TSI מציגה את מערכת התגמול המהפכנית החכמה והמתקדמת והמתגמלת ביותר שיכול שוק המקרקעין להציע. 90% מעמלת העסקה נשארת בידי החבר ולרשת 10% בלבד. וזו מעבר לתשלום דמי החבר ברשת הכוללים בתוכם את כל השירותים הנדרשים לחבר.

יתרונות TSI Work Place

1. רשת השיווק והתיווך והמערך המשלים החזקה והגדולה . מהפכנית ופורצת דרך במבנה בתגמול ובכלים הפתרון המלא של עוצמה רשתית כלים ידע ומיתוג.

2. מותג חזק אמין ומקצועי, שנותן מענה לכל המעגלים בתחום.

3. אתר אינטרנט מתקדם בעל טכנולוגיית שיווק מהפכנית . שבו ניתן לקבל את כל הכלים השיווקיים הקיימים בעולם הווירטואלי כגון: יצירת דפי נחיתה. שיווק וראלי, קידום ברשתות חברתיות, מערכת ERP מתקדמת. מערך שיווק ישיר.

4. מערכת הזנה של נכסים בסנכרון מלא למערכת MLS לרשות חברי המערכת המתווך היזם האדריכל והשמאי, מעל ההשפעה החזק בתחום הנדל”ן והשיווק נדל”ן.

5. חיבור ישיר  ומאגר נכסים של הומלי, תוכנת ניהול נכסים מקיפה. עצמאות בניהול וביכול להתפתח והפיכת המתווך והמשווק לכלי שיווק המתקדמים ביותר.

6. הכשרות מלאות מקצועיות ללמוד המקצוע שיפור מיומנות ופיתוח עסקי. לרשותך בכל עת ובחינם.

7. תמיכה וירטואלית 24/7 הכוללת סרטוני הדרכה, מצגות, טפסים חיוניים.

8. חברות ברשת מעניקה זכות שימוש במרחבי עבודה של החברה בהם תוכל לקבוע עם לקוחות לתזמן חדרי ישיבות לקבל שרותי משרד וליהנות מסביבת עבודה מתקדמת ומפותחת. אפשר לעבוד מכל מקום ובכל זמן!

9. אין צורך במשרד ללא דמי זיכיון ללא הוצאות שיווק גבוהות. וכל זאת בדמי מנוי חודשיים.

10. עלות כוללת סך של 650 ₪ בלבד, כולל גם חברות ב MLS. ואתה חלק מרשת גדולה חזקה עם כל הכלים במינימום הוצאות ועם מקסימום הכנסות.